Вартість фотомагнітів

4000грн
  • Друк 60 магнітів. Додатковий магніт +25грн/шт
  • Формат 10х10см
  • Обробка всіх фото перед друком.

Важливо, що ми не просто роздруковуємо отримані фото: вже під час святкування, непомітно для оточуючих, асистент фотографа відбирає найкращі фото та обробляє їх! Лише після цього відбувається друк фотомагнітів.

  • Брендування (логотип свята)

Можна нанести логотип чи напис, що підкреслить тематику Вашої події, або ж залишити з білими рамками у стилі "polaroid"

  • Видача на магнітному стенді
  • Професійність та швидкість виконання

Ми дуже наполегливо відбирали всі матеріали, щоб добитись максимальної якості. За вашим бажанням можна змінити тип паперу та товщину магнітної основи.

*Додатково оплачується виїзд у локації, що знаходяться за межами міста

Якісний миттєвий друк фото на магнітах у Львові

У Ваших рідних, друзів чи колег може бути велика колекція магнітів. Однак, фотомагніти, на яких вони гарні, усміхнені та перебувають у найкращій компанії завжди залишатимуться найулюбленішими! 

Event Print пропонує послугу миттєвого друку фото на магнітах для весілля, корпоратива, дня народження та будь-якої іншої події! Ми збережемо для вас найемоційніші моменти свята назавжди, перетворивши їх у привабливі подарунки!

Ми не просто друкуємо готові фото на магнітному папері, ми створюємо естетичні, стилізовані та брендовані сюрпризи на згадку про ваше весілля, корпоратив чи іншу важливу подію! Пропонуємо ознайомитися з варіантами оформлення фото на магнітах, які ви можете замовити у нас.

Фото на магнітах: унікальний стиль подарунку для гостей

Фотомагніти в стилі полароїд без брендування

Фотомагніти в стилі полароїд - популярний тренд оформлення, що не втрачає своєї актуальності з часом! Ніколи не минає мода на миттєвий друк: приємні фотосюрпризи у вигляді магнітів з білими рамками - неначе щойно з фотоапарату Polaroid!

Фото на магнітах: брендування в стилі запрошення

Продемонструйте вишуканий смак, обравши дизайн в стилі оформлення запрошення на весілля чи іншу подію! Щоб досягти повної єдності стилю, заздалегідь підготуйте для нас векторний файл вашого запрошення із зазначенням назв шрифтів, які використовувались.

фотомагніт під стиль запрошення

“Стандартне” брендування: фотомагніти з іменами та датою

Чудова ідея, яка дозволить гарно оформити фотомагніти на весілля - це стандартне брендування. Ваші імена, дата весілля або назва компанії та дата корпоративу, виконані гарним шрифтом, який ви можете обрати заздалегідь, виглядатимуть доречно і цікаво! Також ми можемо створити та попередньо затвердити логотип чи монограму на весілля з вашими ініціалами і т.п.

Презентація фотомагнітів на весіллях

Найважливіший момент на святі, пов’язаний з миттєвим друком фото на магнітах - презентація готових подарунків для гостей весілля! Ми безкоштовно надамо мольберт та гарну магнітну дошку. Такий сюрприз точно допоможе вам відірвати запрошених від банкету та залучити до інтерактиву і танців!

Магніти на корпоративи, дні народження та інші події

Корпоратив, хрестини, презентація - кожна подія має залишати яскраві враження! Друк на магнітах у Львові ми здійснюємо на будь-якому важливому для вас заході та із задоволенням допомагаємо гарно презентувати сюрпризи на магнітній дошці та мольберті!

Фотомагніти на вашу подію у Львові: як ми працюємо

Cтудія Event Print надає послуги миттєвого друку фотомагнітів у Львові та Львівській області. Головна наша перевага - це якість та надійність. Ми не фотографуємо на подіях, а лише асистуємо обраному Вами спеціалісту під час свята! 

Студія Event Print оперативно та професійно впорається з обробкою, миттєвим друком та презентацією фото на магнітах на весілля, корпоратив, відкриття закладу та інших заходах. Ми використовуємо лише перевірені матеріали, обрані в результаті тестування друком, впливом сонячних променів та часом!

Співпраця з фотографом для друку фотомагнітів

Якщо ви вирішите замовити друк на магнітах на свято від Event Print, попередьте свого фотографа про це. Для того, щоб підготувати сюрпризи для запрошених, на декілька хвилин нам знадобиться флеш-картка вашого фотографа, аби скопіювати фотографії, а саме - файли у форматі RAW - для подальшої обробки та друку! Ваш фотограф може не хвилюватися: ми використовуємо лише надійну техніку (комп’ютери Macbook), тому його цифровий носій не буде пошкоджено вірусами.

фотомагніт в стилі полароїд