Вартість миттєвих фото

4000грн

Друк фото на весіллі, корпоративі чи іншому важливому заході

Друк фото на події - це класика подарунків, яка дозволить запрошеним на ваше свято забрати із собою найсвітліші спогади про неймовірний день! Поки ви насолоджуватиметесь банкетом, розвагами та конкурсами, а ваш фотограф робитиме влучні кадри, студія Event Print готуватиме сюрприз для гостей - миттєвий фотодрук! 

Друк фото на весілля - це швидке та якісне відтворення фото, зроблених з гостями на фотозоні. Якщо день одруження ви вирішили відсвяткувати у вузькому колі найрідніших, ви можете замовити швидкий друк найбільш емоційних моментів: спільне фото, привітання, танці. Тоді ваші гості отримають у подарунок одразу кілька надрукованих знімків!

Формати миттєвого друку фотографій бувають різними. Оберіть бажаний розмір фото на свій смак: 10х15см, 13х18см або 15х21см.

  • Друк 100 фото формату 10х15см
  • Додаткова фотографія +15грн/шт
  • Доступні формати 10х15см, 13х18см або 15х21см

формати 13х18 та 15х21 друкуються у меншій кількості

  • Обробка всіх фото перед друком

Важливо, що ми не просто роздруковуємо отримані фото: вже під час святкування, непомітно для оточуючих, асистент фотографа відбирає найкращі фото та обробляє їх! Лише після цього відбувається друк фотографій.

  • Брендування (логотип свята)

Можна нанести логотип чи напис, що підкреслить тематику Вашої події

  • Презентувати миттєві фотографії гостям можна у такі способи:

у тематично стилізованих конвертах;

викладка фото на столі;

підвішування фотографій на спеціальному фотостенді;

вклеювання у спеціальні альбоми з побажаннями;

  • Професійність та швидкість виконання

Ми дуже наполегливо відбирали всі матеріали, щоб добитись максимальної якості. За вашим бажанням можна змінити тип паперу та товщину магнітної основи.

*Додатково оплачується виїзд у локації, що знаходяться за межами міста

Миттєвий друк фото у Львові: брендування та стиль

Ми любимо говорити, що миттєвий фотодрук - це емоційний та естетичний подарунок. Саме тому ми відбираємо лише найкращі фото, професійно обробляємо їх та дбаємо про брендування та стилізацію готового сюрпризу. Погляньте, як можна оформити роздрук фотографій на весілля чи іншу подію у Львові.

Брендування фото у стилі весільної поліграфії

Якщо ви замовляєте миттєвий друк фотографій на весілля, оберіть ідеальний спосіб оформлення - в стилі весільних запрошень та іншої святкової поліграфії. Щоб точно відтворити шрифт, нам знадобиться векторний файл із вашим запрошенням та назва шрифту, який потрібно використати.

Друк фото з іменами молодят та датою весілля

Традиційний приклад оформлення миттєвих фотографій на весілля - з іменами або ініціалами наречених та датою події. Таке брендування, виконане гарним шрифтом, завжди нагадуватиме вам та вашим близьким про незабутній день! Креативний варіант - розробка монограми з ваших ініціалів, яку ми попередньо узгоджуємо з вами. Напис, як і монограма, може бути напівпрозорим: тоді текст не закриватиме святковий декор, взуття чи одяг людей на фото.

Миттєвий фотодрук в стилі “полароїд”

Щоб передати неймовірну атмосферу друку за допомоги фотоапарату Polaroid, вам не обов’язково мати його! Наша команда зробить роздрук фотографій у Львові для вас в стилі легендарного пристрою - з білою рамкою. Доповнити зображення може гасло вашого свята, улюблена фраза про кохання чи хештег на весілля.

Презентація миттєвих фото на святі

Ідей для презентації миттєвих фото може бути безліч - фантазуйте та експериментуйте. Ми радимо кілька чудових варіантів, які точно викличуть зацікавлення та позитивні емоції гостей:

  • викладіть фотографії на стіл - нехай гості відшукають свої власноруч;
  • виготовіть спеціальні конверти - під колір свята, з ініціалами чи датою, щоб подарувати запрошеним роздруковані знімки в них;
  • розвісьте фото, закріпивши прищіпками у спеціальній зоні.

Фотодрук на корпоратив чи день народження

День народження компанії, ювілей рідної людини, відкриття закладу - приводів для оригінальних фотоподарунків є безліч! Брендування логотипом, хештегом чи гарним написом зробить презент унікальним. Обговоріть з нами оформлення завчасно, оберіть шрифти та надайте лого, і ми з радістю потішимо ваших гостей якісним наданням послуги!

Фотодрук на весілля, корпоративи та робота з фотографом

Наша команда не надає послуги фотозйомки вашої події, однак, ми обіцяємо налагодити ефективну співпрацю з обраним професіоналом та потішити вас результатами - фото, надрукованими на перевірених матеріалах, що захистять яскраве зображення від впливу сонячних променів та часу! 

Якщо ви бажаєте замовити миттєвий друк фото на весілля, корпоратив чи інший захід, попередьте свого фотографа про це. На декілька хвилин нам знадобиться його флеш-картка, аби скопіювати фотографії, а саме - файли у форматі RAW - для подальшої обробки та друку! Ваш фотограф може не хвилюватися: ми використовуємо лише надійну техніку (комп’ютери Macbook), тому його цифровий носій не буде пошкоджено вірусами.